... hřejivá součást vašeho domova ...

THERMOROSSI Italský výrobce kotlů, kamen a krbových vložek na pelety, krbových kamen a kuchyňských sporáků na dřevo

KOVARSON Český výrobce plynových kondenzačních kotlů a kotlů na tuhá paliva - automatické kotle v litinovém nebo ocelovém provedení na uhlí a pelety, zplyňovací nebo kombinované kotle na ruční podávání paliva a automatický provoz

WEBER Americký výrobce grilů na dřevěné uhlí, plynových grilů, elektrických grilů a udíren, v nabídce bohaté příslušenství k jednotlivým typům

 

   

 

 

Společnost THERMOROSSI S.p.A. se sídlem v italské provincii, která je proslulá tradičním zpracováním kovů a je otevřená moderním technologiím, zde působí již od roku 1968. Dnes se společnost THERMOROSSI řadí mezí přední úspěšné firmy, zabývající se výrobou krbových kamen, kotlů určených pro ústřední vytápění a nově i moderní sporáky.

 

  • Každý stupeň zpracování, počínaje ohýbáním, laserovým řezáním ale i svařováním, je nedílnou součástí aktivit společnosti.
  • THERMOROSSI využívá ty nejmodernější technologie a všechny produkty splňují ty nejpřísnější evropské normy.
  • Všechny detaily každého produktu, jsou řešeny s důkladnou pozorností, která je typická pro Italské výrobky.
  • V průběhu výroby, jsou produkty průběžně podrobeny testům a měřením, přímo v laboratořích s cílem zaručit kvalitu, spolehlivost a dlouhou životnost.
  • Každý výrobek před expedicí prochází výstupním testem tzn. 3x dojde k plnému spuštění zařízení  (celý proces zapálení až do uvedení kamen/kotle do plného výkonu), aby byla zaručena plná funkčnost při dodání k zákazníkovi.

 

Všechny výrobky značky THERMOROSSI podléhájí evropským certifikacím.